Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zniszczył bramę do posesji. Szuka go policja.

Do niecodziennego zdarzenia doszło ostatnio przy wjeździe do jednej z posesji w Powidzu. Jego sprawca sądził, że pozostanie bezkarny. Nagrały go jednak kamery monitoringu.

Wieczór 1 marca nie należał do najprzyjemniejszych. Padający z nieba deszcz ze śniegiem ograniczał widoczność i sprawiał, że warunki do podróżowania były fatalne. Przekonał się o tym kierowca jednego z samochodów, który o godzinie 20:36 poruszał się od strony Niezgody w kierunku Powidza. Wchodząc w ostry zakręt nie zachował szczególnej ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i z hukiem uderzył w bramę znajdującej się przy drodze posesji. Sprawca jak gdyby nigdy nic wysiadł z samochodu, jeszcze chwilę pozostał na miejscu zdarzenia oceniając swoje szkody, po czym się oddalił. Nie przewidział jednak, że jego występek nagrała miejscowa kamera monitoringu.

Na nagraniu wyraźnie widać jak kierowca uderza w bramę po czym chowa urwany zderzak do samochodu próbuje odjechać. Najprawdopodobniej poruszał się samochodem marki Volkswagen Golf. Sprawa została już zgłoszona na policję. Każdy kto mógłby posiadać informację o tym kierowcy proszony jest także o kontakt z właścicielem pod numerem telefonu 664-137-184. Dla osób które udzielą informacji pozwalających zidentyfikować sprawcę przewidziana jest nagroda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *