Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zając gigant stanął w Słupcy

Dziś rano uśmiech na twarzach przechodniów w naszym mieście wywołał niespodziewany gigantyczny gość.

Na ulicy Kopernika jak spod ziemi, wyrósł 8-metrowy fioletowy zając. Uszak-olbrzym to mieszkaniec poznańskiego centrum handlowego Stary Browar, który prawie dwa tygodnie temu rozpoczął tajemniczą podróż po Wielkopolsce.

Dziś fioletowy gigant przywitał mieszkańców Słupcy. Zając prezentuje się imponująco, jego uszy równają się z dachami otaczających bloków.

 

 

Wielkanocne zające to jedna z wizytówek Starego Browaru w Poznaniu. Co roku, kilka tygodni przed Świętami, w przestrzeni Centrum pojawiają się figurki uszaków.

Zające każdej wiosny mają inne kolory, chociaż najbardziej rozpoznawalne są ich tradycyjne, fioletowe wersje. Figurki to nie tylko dekoracja Starego Browaru, ale symbol Świąt, który można zabrać do domu.

Sprzedaż zajęcy prowadzona jest w weekendy poprzedzające Wielkanoc, towarzyszą im rodzinne warsztaty z malowania figurek, szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Starego Browaru.

Naszych Czytelników zachęcamy do udostępniania zdjęć zająca-giganta na Instagramie i Facebooku z hashtagiem #znajdzzajaca i #starybrowar. Obiekt jest monitorowany.

Jedna odpowiedź

  1. – Powiedz, po co jest ten zając?
    – Właśnie, po co?
    – Otóż to. Nikt nie wie po co. Więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten zając? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest zając na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym zającem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo. I nikt nie ma prawa się przyczepić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *