Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Zagrali dla Piotra

Około 16 000 złotych udało się zebrać podczas koncertu charytatywnego zorganizowanego dla mieszkańca Cienina Kościelnego.

Piotr Grzesiak, który uległ poważnemu wypadkowi cały czas w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. W pomoc mężczyźnie postanowili włączyć się inni mieszkańcy z naszego regionu. Stowarzyszenie „Razem możemy być lepsi”, firma Impress Media, Koło Gospodyń Wiejskich z Cienina Kościelnego, a także miejscowy Klub Seniora i Szkoła Podstawowa zorganizowały koncert przeplatany licytacjami. Dochód z tego wydarzenia zostanie przekazany na pomoc mieszkańcowi Cienina.

Na scenie zaprezentowali się lokalni artyści RHG Format oraz Vehikuł Czasu Band. Gwiazdą wieczoru był legendarny wokalista Budki Suflera Felicjan Andrzejczak, który chętnie przyjął zaproszenie na wydarzenie.

Organizacja koncertu była możliwa dzięki wielu osobom i firmom, które podarowały gadżety na licytację. -Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc-mówiła żona Piotra, Agnieszka.

Jeśli nie byliście na koncercie nic straconego. Pomóc w leczeniu i rehabilitacji Piotra Grzesiaka można cały czas wpłacając pieniądze na specjalne konto, którego numer znajdziecie na fesjbukowym profilu stowarzyszenia „Razem możemy być lepsi”.

Film z koncertu obejrzycie na TwojaSłupca.tv

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *