Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Wiosenny koncert orkiestry OSP

Choć pogoda nie dopisała, Koncert Wiosenny Orkiestry Dętej OSP Słupca cieszył się sporym zainteresowaniem.

Słupeccy muzycy zaprosili na swój tradycyjny Koncert Wiosenny.

Niestety, z powodu zmiennej pogody, wydarzenie musiało zostać przeniesione do budynku Miejskiego Domu Kultury.

Orkiestra podczas koncertu zaprezentowała wiele nowych utworów, jednak tym razem występ mażoretek był bardzo utrudniony.

 

 

Nie zabrakło także odrobiny historii oraz planów muzyków na najbliższą przyszłość.

Koncert został ciepło przyjęty przez publiczność, która owacjami na stojąco zachęciła orkiestrę do zagrania na bis.

 

 

8 odpowiedzi

  1. Ale się zmniejszył skład. Jeszcze nie dawno na scenie miejsca brakowało tylu ludzi grało, a teraz… Jednak kiedyś to była Orkiestra…

    1. Czy Ty właśnie próbujesz dokonać porównania amatorskiej relacji nagranej przez fotoreportera lub osobę postronną z nagraniem z koncertu, które przeszło proces masteringu?

      1. Słuchaj, jakbyś tego wykonania nie „masterowal” nie będzie lepiej. Instrumenty nie stroją, zespół gra strasznie nierówno, kapelmistrz momentami klaszcze nie do rytmu, muzycy bywa, że zwyczajnie nie trafiają w dźwięki.

  2. To nie jest różnica, to przepaść. Nie da się porównać. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Orkiestra jest tego klasycznym przykładem. Ciężko się słucha jej dziś, kiedy wiem jak brzmiała wcześniej. Słychać, że to co teraz reprezentuje orkiestra świadczy o dużych problemach z próbami, frekwencją i z zaangażowaniem.

  3. Zazdroszczę szkoda że inne orkiestry z pobliskich miejscowości w powiecie nie mają tak oddanych fachowców a chętnie bym się dowiedział co się dzieje. Jaka szkoda ta jest zła jeszcze dobrego słowa nie przeczytałem mogliby na,, rzesach” stanąć to i tak będzie źle ale już jestem przyzwyczajony.

  4. Moim zdaniem do tej orkiestry Osp w której ja miałem wielką przyjemność grać przed kilku laty nie powinno się porównywać. Oczywistym jest, że wtedy graliśmy o wiele lepiej był większy i lepszy skład. Dziś to już inny nowy skład w dużej części. Trzeba chodzić na próby tyle co my kiedyś, trzeba ćwiczyć w domu i koniecznie mieć z tego przyjemność a efekty po kilku latach przyjdą same. Powodzenia.

  5. Sądzę, że orkiestra OSP sama skazała się na porażkę, bo to co słychać na nagraniu to porażka. Waszym błędem była milcząca zgoda na rozbicie zespołu. Naprawcie czym prędzej ten błąd. Zaproście utraconą połowę do powrotu, a sukcesy przyjdą nie po latach a natychmiast. Tych co będą w połączeniu przeszkadzali usunąć innej drogi nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *