Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Symbolicznie rozpoczęli rozbudowę szpitala

Uroczysta ceremonia wmurowania Aktu Erekcyjnego miała miała miejsce na placu budowy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy.

Wzięli w niej udział między innymi przedstawiciele władz Powiatu, gmin, które wsparły rozbudowę szpitala, inwestora oraz związków zawodowych. To symboliczny ale i historyczny moment, mówił starosta Mariusz Roga, który podkreślał, że to pierwsza inwestycja na taką skalę w realizowana przez Powiat Słupecki.

Odczytany przez w-ce starostę Szymona Grzywińskie Akt Erekcyjny podpisany przez zaproszonych gości został wmurowany ławach fundamentowych szpitala. Jego drugi egzemplarz zawiśnie w nowej części szpitala. Swoje kopie na pamiątkę otrzymali również biorący udział w uroczystości wójtowie i burmistrzowie.

Rozbudowa szpitala jest konieczna i niesie ze sobą konkretne korzyści przekonywała dyrektor placówki Iwona Wiśniewska.Mimo początkowych problemów związanych z kolizjami kabli przy pracach ziemnych roboty idą zgodnie z planem.Zakończenie budowy planowane jest na koniec 2018 roku.

Film z tego wydarzenia obejrzycie na Twoja słupca.tv

 

 

*materiał sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *