Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Rozbudowa szpitala z lotu ptaka

Na specjalnie zwołanym spotkaniu przedstawiono aktualny stan prac na placu budowy szpitala.

Inwestor wraz z władzami powiatu przedstawili zebranym przedstawicielom poszczególnych gmin oraz mediom postęp robót budowlanych. Jak się okazuje wszystko przebiega zgodnie z planem.

Zakończono jednostronny montaż płyt g-k na parterze oraz I piętrze, a na II piętrze wykonano około 90 % jednostronnego płytowania. W piwnicy zamontowano około 50% płyt g-k. Od przyszłego tygodnia ruszą prace związane z układaniem wełny w ściankach.

Wykonano również około 95% tynków cementowo wapiennych w piwnicach, a takie same prace ruszyły na kolejnych kondygnacjach. Położono również około 60% instalacji elektrycznych całego obiektu.

W nowym budynku zamontowano około 70% kanałów wentylacyjnych w piwnicy, wykonano docelowe odprowadzenie wody z dachu – instalacja kanalizacji deszczowej, rozprowadzono około 90% przewodów instalacji C.O. na parterze oraz I piętrze i wykonano kanalizacje sanitarną podposadzkowa (wewnętrzną).

Na początku listopada rozpoczną się prace dotyczące gazów medycznych zarówno wewnątrz jak i podłączenia do zewnętrznego obiektu. Z kolei od piątku rozpocznie się rozprowadzanie instalacji kanalizacji deszczowej oraz sanitarnej dookoła budynku.

Na naszym filmie możecie zobaczyć jak wygląda plac budowy z lotu ptaka.

 

 

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *