Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Radni pytają o szpital

Kilka pytań dotyczących Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej padło na ostaniej sesji Rady Powiatu.

Radni chcieli dowiedzieć się między innymi jak wygląda kondycja finansowa placówki oraz dlaczego wypowiedzenia złożyło kilku jej pracowników. Pytali również czy prawdą jest informacja o przyjmowaniu do szpitala w pierwszej kolejności pacjentów z innych powiatów.

Na pytania odpowiadała dyrektor Iwona Wiśniewska. Film obejrzycie na Twoja Słupca.tv

 

 

10 odpowiedzi

 1. Słupecki szpital to rzeźnia, lekarze nie umia nawet zająć się pacjentami a pielęgniarki siedzą i nic nie robią w szpitalu zimno nie polecam szpitala w Słupcy

  1. Pisze Pani bzdury! Leczenie w szpitalu w Słupcy było na wysokim poziomie. O Oddziale Płucnym mówi się bardzo dobrze w innych rejonach, np. w Szpitalu w Gdańsku, Poznaniu, Wrześni i innych okolicznych. Pielęgniarki w szpitalu słupeckim są bardzo dobre pod względem fachowości i podejścia do pacjentów. Nie wiem, czy Pani Anila ( jak podaje ) pracowała kiedykolwiek. Mam wrażenie, że nie. Bo gdyby pracowała, to by wiedziała, że pielęgniarki też muszą usiąść i zjeść śniadanie czy napić się. Ciężka to jest praca, niech Pani realnie popatrzy. Wszystkim polecam leczenie w Słupcy.
   Należy oddzielić dwa tematy, a mianowicie leczenie i postępowanie dyrektorki, która według mnie doprowadziła do katastrofy w szpitalu. Dziwię się tylko Radzie Powiatu, że wierzą w jej kłamstwa i dalej pozwalają jej na ohydne czyny!!!

   1. Na czym polega ta katastrofa? Szpital działa. Jest rozbudowywany. A że odszedł Niezbecki? Zastąpił go ktoś inny. Tu nie ma katastrofy.

 2. Dziwię się Radzie Miasta i Panu Staroście, że wierzą w te bzdury, które opowiada dyrektorka szpitala. Jest kłamcą i jest tak podła, że dzwoni po zakładach pracy, aby wystawiać złą opinię pracownikom, którzy złożyli wypowiedzenia chcąc spowodować, aby nie dostali pracy. Zresztą przeżyli to już między innymi lekarze anastazjolodzy.
  Odchodzą najlepsi fachowcy. Jeśli chcecie znać prawdę i opinię o pracownikach którzy składają wypowiedzenia, to zapytajcie wszystkich poprzednich Dyrektorów SPZ OZ. Na pewno złego słowa o Nich nie powiedzą . Tylko pani Wiśniewskiej wszyscy nie pasują, bo ona nie zna się na pracy i na tym co fachowcy robią, aby szpital funkcjonował. Jak się na niczym nie zna, to nie potrafi ocenić – to jasne.
  Ta dyrektorka powinna być wyrzucona dyscyplinarnie z pracy za kłamstwa i mobbing pracowników i nie tylko…

   1. to niech starosta zacznie szukać środków zewnętrznych. przy okazji niech się pochwali co stało się z wnioskiem o pieniądze z WRPO na modernizację szpitala w Słupcy i co się stało z wnioskami do „Programu budowy dróg lokalnych”.
    2. gminy mają większe budżety, bo mają swoje obowiązki względem mieszkańców gmin.
    3. to po co w ogóle nam powiat i starosta? rozwiązać, podzielić kompetencje pomiędzy gminy i ewentualnie samorząd wojewódzki.
    4. sytuacja jest taka: „dołóż pan na drogę, dołóż pan na chodnik, dołóż pan na szpital”, no ale jak przyjdzie co do czego, to Jam jest Pan Starosta Najlepszy Manager. Wójtowie powinni powiedzieć: sprawdzam! pokaż jaki jesteś dobry bez naszej kasy

  1. Mobbing trzeba udowodnić. Podejrzewam, że nawet nikt mobbingu nie zglosil. A skoro tak to mobbingu nie ma. Najprościej jest gadać byle gadać. Jeden rzucił, drugi podchwycil, trzeci rozniosl plotke. Kto cierpi. Człowiek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *