Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Orkiestra Reprezentacyjna Miasta Zagórów świętowała 123 lata działalności

100 lat + VAT. Pod takim hasłem jubileusz 123-lecia swojej działalności w niedzielę świętowała Orkiestra Reprezentacyjna Miasta Zagórów.

Specjalny koncert z tej okazji zorganizowano w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. Gra w Orkiestrze to dla jej członków pasja, która jak sami podkreślają nigdy im się nie znudzi.

Ważną częścią formacji są również jej mażoretki. Grupa swoją działalność rozpoczęła około cztery lata temu.  Dziewczyny w swoje szeregi zapraszają wszystkich chętnych.

Licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać samej orkiestry ale i zaproszonych gości. Jednym z nich był Krzysztof Respondek.

 


Artysta podkreślał, że działalność tego typu formacji na terenie całego naszego kraju jest nieoceniona. Przy okazji jubileuszu nie zabrakło życzeń i podziękowań ze strony władz samorządowych, stowarzyszeń i przyjaciół Orkiestry. Doceniono również rych, którzy wspierają działalności formacji.

Zebrani mogli także oglądać wystawę fotograficzną związaną z historią zagórowskiej Orkiestry . O tym jak ważna jest ona dla lokalnej społeczności mówił dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie, Łukasz Parus.

Orkiestrze Reprezentacyjnej Miasta Zagórów życzmy kolejnych lat udanej działalności.

 

 

*materiał sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *