Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Koncert kolęd już jutro

Ciekawe muzyczne wydarzenie już jutro odbędzie się jutro w Słupcy. To pierwszy tak duży koncert, jaki zostanie zorganizowany w sali Miejskiego Domu Kultury

Przypomnijmy, że inicjatorem całego przedsięwzięcia jest Krzysztof Herian, który do współpracy zaprosił muzyków ze Słupcy i okolic. Chętnych nie brakowało. Intensywne próby trwały już od jakiegoś czasu, a darmowe bilety rozeszły się w zawrotnym tempie.

-Wszystko już zbudowane całość sceny jest 4 piętrowa z 30 podestów scenicznych , na opięcie całej sceny wykorzystaliśmy 2,5 kilometra kabli, 70 punktów świetlnych, 3 konsole, 50 mikrofonów- mówi Krzysztof Herian.

Jeśli nie udało Wam się zdobyć wejściówek nic straconego. Transmisję z koncertu na żywo na swoim fejsbuku poprowadzi Miejski Dom Kultury. Oprócz tego całość uwieczni firma Telewizyjna Moose Productions dzięki czemu Koncert ze Słupcy Będzie emitowany w kanałach IBBS TV, Polonia 1, Tele 5 i niewykluczone że także TVP3.

Bedą tam także kamery Twoja Słupca.tv. U nas również znajdziecie relację foto oraz video z tego wydarzenia. Koncert w dwóch częściach już jutro o 18:00 i 20:00. Tymaczasem uchylamy rąbka tajemnicy i prezentujemy krótkie nagranie z jednej z prób genralncyh.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *