Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

GRAVET z Słupeckim Laurem Gospodarczym 2017

Ósmy raz docenili przedsiębiorców z terenu Powiatu Słupeckiego. W Hotelu Magnat w Piotrowicach odbyła się kolejna uroczysta Gala Plebiscytu Słupecki Laur Gospodarczy.

Tym razem wzięło w nim udział 12 podmiotów działających w różnych dziedzinach. Ich wspólnym mianownikiem okazała się jednak pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracą.

W firmach jak co roku wizytowała laurowa kapituła na czele z przedstawicielami władz samorządowych i mediów, która zadecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień. Ta najważniejsza wywołała niemałe zaskoczenie.

Kapituła konkursu przyznała także dwa równorzędne wyróżnienia dla Restauracji „Pod Biała Różą” w Słupcy oraz firmie Chemical Worldwide Business ze Słupcy. Oprócz tego tytułem Honorowy Słupecki Laur Gospodarczy wyróżniona została Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”

w Strzałkowie.

 

Ponadto wręczono dwie nagrody mediów, które trafiły w ręce Małego Peru z Piotrowic i Sali Zabaw Fantazja ze Słupcy. Podmiotów, które zasługują na udział w plebiscycie na naszym ternie nie brakuje, podkreśla starosta, Mariusz Roga.

Podczas uroczystości odznakami Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego uhonorowano także Bogumiła Pietruszewskiego, właściciela Restauracji Jabłonna i Tomasz Białkowskiego z firmy Kamena Polanowo.

Galę uświetnił mini koncert w wykonaniu Janka Słowińskiego i Huberta Szkudlarka. Film z tego wydarzenia obejrzycie na Twoja Słupca.tv

 

 

*materiał sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *