Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Fit Fun Club zaprasza po wakacjach (VIDEO)

Wszystkich, którzy maja dość wakacyjnego lenistwa w swoje progi zaprasza najpopularniejszy klub fitness w naszej okolicy, który dla swoich członków przygotował nową atrakcyjną ofertę.
Powakacyjny czas to dobry moment, żeby zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie, zrzucić zbędne kilogramy, czy nabrać masy mięśniowej. Zamiast czekać na okres noworocznych postanowień już dziś możecie zrobić to na najlepszej klasy sprzęcie oraz pod opieką profesjonalnych instruktorów. Do waszej dyspozycji są strefy kardio, fitness oraz do treningu siłowego.

Całkiem niedawno klub przeszedł gruntowny przegląd sprzętu oraz wzbogacił się o nowe urządzenia. Są nimi między innymi bieżnie najlepszego producenta maszyn do Fitness Klubów – Life Fitness oraz suwnica do nóg. Dla tych, którzy nie lubią trenować w samotności Fit Fun oferuja zajęcia grupowe takie jak chociażby Indoor Walking, Płaski Brzuch, czy treningi obwodowe, wytrzymałościowe oraz konsultacje z trenerami.

W obiekcie znajdziemy też strefę relaksu wraz z oddaną niedawno do użytku sauną. Fit Fun Club to gwarancja aktywnego wypoczynku na wysokim poziomie. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.fitfunclub.pl

*artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *