Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Chłopaki już nie takie Fajne?

Od sensacji rozpoczęła się rewanżowa runda rozgrywek Słupeckiej Ligi Futsalu.

Liga na półmetku nie przestaje zaskakiwać. Już w pierwszym meczu Dream Team Brudzewo ograł lidera z Mielżyna 4:1. Niektóre z bramek straconych przez pierwszy zespół z tabeli były kuriozalne. Liczy się jednak wynik i to ekipa z Brudzewa dopisała sobie trzy punkty do ligowej tabeli.

Czołowy zespół ligi, jakim do niedawna była ekipa Fajnych Chłopaków Strzałkowo robi wszystkim, aby w przyszłym roku spaść do niższej klasy rozgrywkowej. Tym razem występujący po raz kolejny w osłabionym składzie gospodarze przegrali wysoko 6:1 z ostatnim zespołem w tabeli. Po tym meczu zamienili się z nim miejscami i stali jednym z kandydatów do spadku z ligi.

 

 

Porażkę Mielżyna wykorzystało również Ergo Hestia, które pokonało Victorię Koszuty 2:0. Występujący bez zmian gracze z Koszut podjęli walkę z bardziej doświadczonym zespołem, jednak byli bardzo nieskuteczni pod bramką rywali. W górę tabeli pnie się także Getin Bank, który tym razem ograł dotychczasowego w-ce lidera, czyli zespół Stolarzy. Wynik widowiskowym golem otworzył Dawid Idzik, który do siatki trafił w tym meczu raz jeszcze, a bankowcy zwyciężyli ostatecznie 3:2.

 

 

W drugiej lidze na fotel lidera wróciła Warta, która pewnie ograła 4 Fun 9:3. Z kolei Budowlańcy pokonali Koronę Ciosnę 3:2. Bardzo zacięty i do pewnego momentu wyrównany był pojedynek kip OSP Cienin Zaborny i Gałęzewic. Kiedy jednak wynik w 9 minucie dla drugiego zespołu otworzył Dawid Kasprowicz worek z bramkami się rozwiązał, a Gałęzewice schodziły z parkietu ze zwycięstwem 6:0.

Niespodziankę po raz kolejny sprawiła Sparta, która tym razem urwała punkty liderowi z Młodziejewic. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Poniżej znajdziecie  film ze wszystkimi bramkami VII kolejki zmagań.

 

 

Z kolei już jutro na fejsbukowym profili Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej wystartuje głosowanie na gola kolejki. Zachęcamy do zabawy. Wszystkie informacje na temat rozgrywek znajdziecie  w naszej specjalnej zakładce SLHPN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *