Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Trzymają formę

Po dłuższej przerwie od zwycięstwa swoje zmagania rozpoczęli szczypiorniści strzałkowskiego Hagardu.We własnej hali ograli Spartakus Buk 31:26.

Pierwsza połowa nie zapowiadała łatwej przeprawy. To wzmocnieni nowymi zawodnikami goście jako pierwsi utrzymywali się na prowadzeniu. Na dodatek z boiska z czerwoną kartką wyleciał Dawid Mierzejewski. Na przerwę strzałkowianie schodzili przegrywając 18:19.

W drugiej połowie zaczęli odrabiać straty. Niemal nie do zatrzymania był Jarosław Rogalski, który zdobył sporo punktów dla swojego zespołu.  Aktualnie Hagard z dorobkiem 13 punktów zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Kolejnym rywalem naszego zespołu już w najbliższą niedzielę będzie Nielba Wągrowiec. Spotkanie o godzinie 12:00 w hali przy ulicy Górnej. Zapraszamy!